Oferta

Masaż tantryczny - to doskonały sposób na zdjęcie stresu i uzyskanie z niczym nieporównywalnych wrażeń sensorycznych.

Masażystki salonu Shambala wykonują nie tylko masaż tantryczny, ale również inne rodzaje masażu, m.in. masaż szwedzki oraz klasyczny masaż tajski. W salonie Shambala masażystki są również w stanie perfekcyjnie wykonać wysokiej jakości masaż całego ciała. Całkowicie nagie dziewczyny najpierw zrelaksują Cię rozmasowując Ci okolice karku, obszar sacrum oraz stopy, co pomoże Ci odprężyć się i uzyskać silniejsze wrażenia w dalszej, bardziej intymnej części masażu.

Program masażu w salonie Shambala jest zawsze kompleksowy. Może on składać się na życzenie Klienta z kilku rodzajów masaży, wykonywanych sekwencyjnie – jeden po drugim w różnych technikach. Kombinacje technik mogą być dowolne i mogą obejmować: masaż tantryczny, tajski, masaż SPA stóp, elementy masażu szwedzkiego.

Przed rozpoczęciem masażu dziewczyna - masażystka umiejętnie i w czuły sposób umyje całe Twoje Ciało pod prysznicem, a następnie - jeśli lubisz saunę fińską - ogrzeje Cię w niej. (Pobyt w saunie pomoże Ci zachować zdrowie i dobre samopoczucie) Masaż wykonywany jest z wdziękiem, bardzo płynnymi i delikatnymi ruchami rąk.

Taka forma masażu prowadzi do rozluźnienia głównych grup mięśni, łagodzi stres, poprawia krążenie, zwiększa ogólny poziom samozadowolenia, a także poprawia Twój poziom emocjonalny. Dodatkowo daje poczucie spokoju i dobrobytu a delikatne, czułe i zmysłowe, medytacyjne i powolne ruchy masażystki niezwykle wyostrzają Twoje odczucia i wywołują wyłącznie pozytywne emocje.

Masaż w salonie Shambala to piękny i nieco tajemniczy rytuał o działaniu leczniczym (gdyż połączony jest z odnową biologiczną). Odbywa się on w spokojnej atmosferze lekkości, błogości i beztroski z przyjemną, egzotyczną muzyką w tle.